Agent Tomek pożycza samochody?

Tomasz Kaczmarek, czyli popularny Agent Tomek, rozbił Porsche Cayenne warte około pół miliona złotych. Pytanie brzmi: skąd je miał?

Kaczmarek śmiał się z pożyczonych zegarków Nowaka, a wygląda na to, że sam jeździł pożyczonym samochodem. Dlaczego zakładam, że Kaczmarka nie stać na auto warte około pół miliona złotych? Otóż warto zajrzeć do oświadczenia majątkowego byłego agenta (dostępne TUTAJ). Stwierdził on raptem 9 miesięcy temu, że wszystko co posiada, to 9 tysięcy złotych, niespełna 50-metrowe mieszkanie, 29-metrowe mieszkanie oraz audi A4. Do tego kredyty na ponad 230 tysięcy złotych. Czyżby postanowił spieniężyć cały swój majątek i zamieszkać w nowym samochodzie? A może jednak pożyczył?

Oj, coś nie mają ostatnio nasi posłowie szczęścia do oświadczeń majątkowych…

A dla ciekawych tego dlaczego doszło do wypadku, tu wyjaśnienie Tomasza Kaczmarka specjalnie dla Faktu: „Zapatrzyłem się, zamyśliłem, zagapiłem. Bo dzisiejsze wydarzenia polityczne, o tak ogromnej skali korupcji w naszym kraju spowodowały, że bardzo o tym myślałem. O stanie naszego państwa. I ten obraz był tak przerażający, że dojeżdżając do świateł uderzyłem w tył samochodu. Przyznaję się, to moja wina”. Ciężkie jest życie patrioty.